Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kontakt

nicholas_bw

Nicholas Simmons

Prosjektleder/Salg
nicholas@moklegaard.no
Tlf 913 20 627

finn_bw

Finn Langgård

Prosjektleder/Salg
finn@moklegaard.no
Tlf 905 25 054

Tone Henriksen

Tone Henriksen

Prosjektleder/Salg
tone@moklegaard.no
Tlf 909 65 632

 

Ingrid Lillehjem

CTP/Prepress
ingrid@moklegaard.no
Tlf 970 500 33

Snefrid Bratli

Økonomiansvarlig
snefrid@moklegaard.no
Tlf 970 500 34

Elisabeth Bache

Grafisk designer
elisabeth@moklegaard.no
Tlf 930 86 960

 

Hvor finner du oss?

Beliggende et drøyt steinkast fra Oslo, på solsiden av Glomma og med idylliske Gamlebyen i Fredrikstad som nærmeste nabo.

Nabbetorpveien 89
1636 Fredrikstad


Vis større kart